Menu Close

Mokyklos vizija ir misija

Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla

Mokyklos tipas – bendrojo ugdymo pradinė mokykla.

Mokomoji kalba – lietuvių kalba.

Vykdomas formalusis ir neformalusis švietimas.

Įgyvendinamos  pradinio ir neformaliojo švietimo programos.

ALYTAUS „SAKALĖLIO“ PRADINĖS MOKYKLOS

VIZIJA

Kokybišką ugdymą ir lavinimą teikianti, nuolat besimokanti, siekianti lyderystės, tautos etnines vertybes ir tradicijas puoselėjanti, savita, aktyviai dalyvaujanti edukacijos bei kultūros procesuose, mokykla.

 

MISIJA

Ugdyt(is) saugioje, sveikoje aplinkoje, kad kiekvienas mokinys įgytų aukščiausią įmanomą pagal individualius gebėjimus išsilavinimą, išsiugdytų socialinius, pažintinius, informacinius, praktinės veiklos įgūdžius, vertybines nuostatas, pasirengtų mokytis toliau pagal pagrindinio ugdymo programą

VERTYBĖS

MOKYKLOS TIKSLAI 

  1. Teikti mokiniams kokybišką pradinį išsilavinimą, aktualias žinias, dorinės ir socialinės brandos pradmenis, etninės kultūros pagrindus, padėti pasirengti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą.
  2.  Plėtoti mokyklos kultūrą ir puoselėti jos aplinką.

 MOKYKLOS UŽDAVINIAI

  1.  Padėti mokiniams įgyti bendrąsias kompetencijas, etnines, dvasines vertybes, bei gebėjimus, reikalingus žinioms ir patirčiai kaupti, atrasti ir kelti idėjas, numatyti ir įgyvendinti sumanymus, tapti socialiais, atsakingais, laisvais, savarankiškais, nuolat besimokančiais, motyvuotais, brandžiais, pilietiškais visuomenės nariais.
  2. Teikti kokybišką išsilavinimą, atsižvelgiant į mokinių poreikius diferencijuoti ir individualizuoti ugdymo procesą, bendraujant ir bendradarbiaujant su mokiniu ir jo šeima, padėti kiekvienam mokiniui pagal gebėjimus ir poreikius pasiekti individualios pažangos.
  3. Skatinti mokinio savarankiškumą, sąmoningumą, kūrybiškumą, iniciatyvą, orientuotą į vaiko prigimtinių galių atskleidimą, doro, laisvo, atsakingo žmogaus ugdymą, integruojant į formalųjį ir neformalųjį švietimą etninę kultūrą (pagal 2007 m. mokyklos parengtą Etninio ugdymo programą).
  4. Modernizuoti ugdymo aplinką, sudaryti sveikas ir saugias udgymo(si) sąlygas.

 

 

Skip to content