Olimpinė karta

I dalis
Rugsėjis

Judumo savaitė

1.      Sporto renginys „Judėk kitaip“.

2.      Šokio ir mankštos valanda.

3.      Važiavimo su paspirtukais varžybos.

4.      Pailgintos dienos grupių mokinių draugiškos estafečių varžybos.

5.      Ketvirtų klasių mokinių kvadrato varžybos.

Renginiuose aktyviai savanoriaus mokinių tėvai.
Spalis Projektas „Olimpinis mėnuo“.

I savaitė – Ąžuolas galingasis

II savaitė – Amis Kilniaširdis

III savaitė – Una Superbičiulė

IV savaitė – Luka Kibirkštis

Bendradarbiauti su tėvais, įtraukti mokyklos bendruomenę į projektines veiklas.
Lapkritis Tarpmokyklinės kvadrato varžybos.

Sveikatiada – sveika mityba.

Dalyvaus mokyklos atrinktų žaidėjų komanda ir sporto būrelio mokytoja.
II dalis
Gruodis Olimpinių vertybių ugdymo pamokos trečiose – ketvirtose klasėse.

Protmūšis – „Ką žinau apie olimpizmą“.

Dalyvaus trečių, ketvirtų klasių mokiniai, mokytojos, mokinių tėvai.
Sausis Sniego diena. Organizuoti įvairias veiklas su sniegu klasių bendruomenėse.
Vasaris Tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpmokyklinės varžybos. Dalyvaus mokyklos atrinktų žaidėjų komanda ir dvi mokytojos.
III dalis
Kovas Vandens diena.

Žemės diena.

Visa mokyklos bendruomenė dalyvaus įvairiose akcijose.
Balandis 29 d. Tarptautinė šokio diena.

Akcija „Darom“.

Dalyvaus visa mokyklos bendruomenė.
Gegužė Pavasario sporto renginys  „Judėk kitaip“.

Virvės traukimo varžybos.

Renginyje aktyviai savanoriaus mokinių tėvai.

Programą sudarė pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Lesvinčiūnaitė

2022-10-04 Rugsėjo mėnesį vyko Sporto šventė „Judėk kitaip”, šokio ir mankštos valanda, važiavimo su paspirtukais varžybos, ketvirtų klasių mokinių kvadrato varžybos ir pailgintų dienos grupių mokinių draugiškos estafečių varžybos.

2020-09-15 Sporto šventė „Judėk kitaip”

2020 vasario mėn. 4a klasės mokiniai mokė kitų klasių mokinius mažojo golfo žaidimo subtilybių.

2020-02-06 Trečia vieta Alytaus miesto ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybų finaleKetvirtokai šauniai rungėsi, surinkę 19 taškų ir tik su 2,5 taško praleido į antrą vietą Dainavos mokinius.

2019-12-12 4a klasė žiemos smagumus išbandė Snow arenoje, čiuožinėdami su snow tubing padangomis. Grįždami atgal vaikai atliko užduotis, reikejo užlipti ant Merkinės piliakalnio⛰️ ir apžvalgos bokšto, sužinoti jų aukščius. Prie bokšto kūrė iš gamtoje rastų daiktų žodį – Kalėdos. Baigę ieškojo paslėptos skanios staigmenos.

2019-11-07 3b klasės mokiniai jau antrus metus dalyvavo LTOK sveikatingumo projekte. Šiais metais vietoje vienos savaitės, projektas vyko keturias ir vadinosi „Olimpiniu mėnesiu“. Tai projektas, skatinantis moksleivius daugiau judėti, 🤸‍♂️🤸‍♀️🤸‍♂️🤸‍♀️sveikiau maitintis, 🍊🍉🍇🍈daugiau patirti ir mažinti laiką prie išmaniųjų prietaisų ekranų.Vaikai atliko įdomias ir linksmas projekto superherojų: Ąžuolo Galingojo, Unos Superbičiulės, Lukos Kibirkšties, Amio Kilniaširdžio užduotis. Smagu, kad į projektą įsitraukė ir dauguma tėvelių, atliko jiems skirtus namų darbus su vaikais.

2019-10-17 Alytaus miesto tarpmokyklinėse kvadrato varžybose mokyklos komanda užėmė III vietą.

2019-10-14 Tęsiant Olimpinio mėnesio veiklas, 4️⃣a klasėje vyko sveikos mitybos valandėlė.🍏🍐🍎🍊🍉🍋🍑🍈Prisiminę sveikos mitybos piramidę, vaikai sukūrė vaisių ir daržovių mandalas. Pasigrožėję savo darbais, juos labai skaniai suvalgė.

2019-09-27 Mokykloje vyko tradicinis mokyklos bendruomenės judumo renginys ,,Judėk kitaip”. 🤸‍♀️⛹️‍♂️⛹️‍♀️🤸‍♂️🤹‍♀️🚴‍♀️🤾‍♀️Mokiniai gaudavo taškus, kai atlikdavo įvairius fizinius pratimus. Laukdami visi draugiškai bendravo, susipažino su kitų klasių vaikais. Taškus žymėjo mokytojos ir 14 mokinių tėvelių . Ačiū tėveliams už aktyvumą ir bendruomenės palaikymą.