Edukacija Augų ūkyje

Gegužės 13 d. ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos 3 a ir 2 a klasių mokiniai su mokytojomis  V. Žilioniene ir G. Urbelioniene lankėsi Augų ūkyje, Didžiasalio kaime. Šią išvyką ir edukaciją mokiniams padovanojo Šviečiamosios gyvulininkystės programos organizatoriai. Mokiniai stebėjo sūrio gaminimo eigą, patys mušė sviestą, jį ragavo su kaimiška duonele. Dalyvavo viktorinoje apie naminius gyvulius, kurioje pralaimėjusių nebuvo. Daugiausiai emocijų sukėlė maži ožiukai. Visi norėjo paglostyti mažučius žąsiukus. Melžė karvutę, kuri dar niekam nėra įspyrusi, važinėjosi arkliu kinkytu vežimu. Mokinių nuomone, tai buvo pati geriausia šių mokslo metų ekskursija! Dėkojame organizatoriams ir ūkio šeimininkams už patirtus įspūdžius.