Pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos sąjungoje”

2019-11-27

Tęsdami pažintį su pažintine žuvininkystės programa ,,Išauginta Europos Sąjungoje” 2c klasės mokiniai lapkričio 27 d. lankėsi Lietuvos Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Akvakultūros centre. Vaikai dalyvavo dvejose edukacinėse pamokose ir praktiškai susipažino su uždarose apytakinėse sistemose auginamomis žuvimis bei jų gyvenimo ypatumais.

2019-11-22 2c klasės mokiniai sulaukė svečių iš Vilniaus ir Kauno. Klasėje startavo Žuvininkystės programa. Pirmojoje edukacijoje mokiniai sužinojo, kas tai yra akvakultūra, kaip auginamos žuvys, ar seniai žmonės augina žuvis. O jūs, ar žinojote, jog per metus lietuvis vidutiniškai suvalgo 19 kg žuvies, o cukraus – 30 kg? Vaikai prisižadėjo valgyti daugiau žuvies ir mažiau saldumynų…

Alytaus ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos 3c klasės mokiniai dalyvauja baigiamajame Žuvininkystės programos kūrybiniame konkurse. Mokiniai grupėse kūrė žuvies patiekalų meniu, o valgyklos darbuotojos bendradarbiavo gaminant patiekalus. Vaikai ne tik dalyvavo degustacijoje, bet ir kūrė meninius darbus žuvininkystės tema.

Mokytoja Vilma Žilionienė.

3 c klasės mokinių darbai – https://www.facebook.com/hashtag/%C5%BEuvininkyst%C4%97sprograma