1 b klasės mokinė Aušrinė Merkinykaitė dalyvavo miško sodinimo šventėje

Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos.. Tai žodžiai iš visiems gerai žinomos dainos. O kad tie ąžuolai žaliuotų, ir ne tik jie, reikia medelius pasodinti.Pavasaris medelių sodinimo metas.  Balandžio 16 d. šalies miškų urėdijos organizavo Nacionalinę miško sodinimo šventę ir kvietė dalyvauti miško sodinimo darbuose. 1 b klasės mokinė Aušrinė Merkinykaitė kartu su savo tėveliu prieš savaitę, balandžio 8 d.,dalyvavo miško sodinimo šventėje pas tėvelio draugą V.Graževičių Nemunaityje. Iš pradžių mergaitė tik stebėjo vykdomus darbus. Vėliau ir ji panoro pabandyti pasodinti bent vieną pušelę. Jai puikiai sekėsi. Labiausiai Aušrinę nustebino specialus kastuvas, skirtas medeliams sodinti. Visą dieną mergaitė dirbo miške ir žavėjosi visų talkininkų nuveiktu darbu. Suaugs, suoš po daugelio metų Aušrinės sodintas miškas. Jis džiugins ne vieno žmogaus širdį. Juk gamta – visų namai.Prisimins mergaitė, kad ir ji prisidėjo savo mažomis rankelėmis prie šio gamtos grožio. Jei kiekvienas vaikas su tėveliais pasodintų nors po  vieną medelį, mūsų Lietuvoj ilgai žaliuotų ąžuolai, oštų pušys, eglės ir kiti medžiai. Mylėkime gamtą, nes ne tuo garsus žmogus, kiek nukirto, o tuo, kiek per savo gyvenimą pasodino, išaugino medžių.