3 c klasės mokiniai gamtos mokslų teorinių ir praktinių žinių konkurse “Aš apsisprendžiau”

Mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai Dovydas Aleksandravičius ir Augustė Ražanauskaitė dalyvavo 2017 m. gruodžio 15 d. Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, minint gamtininko profesoriaus Tado Ivanausko 135-ąsias gimimo metines, šalies bendrojo ugdymo mokyklų, neformalaus švietimo institucijų 3–4 klasių mokiniams organizuotame gamtos mokslų teorinių ir praktinių žinių konkurse “Aš apsisprendžiau” (T. Ivanauskas). Muziejaus ekspozicijų salėse Dovvdui ir Augustei buvo įdomu pasitikrinti žinias apie gamtos įvairovę ir įžymųjį gamtininką Tadą Ivanauską. Dar konkursui mokiniai turėjo pasiruošti namų darbą „Pasveikinkim vieni kitus, kurie apsisprendėme“ piešinį- sveikinimą gamtosaugos tematika. O dar vėliau jie dalyvavo gamtininko, rašytojo, Lietuvos aplinkos ministerijos atstovo Selemono Paltanavičiaus ir gamtininko, fotografo Mariaus Čepulio įdomiose gamtos pažinimo pamokose, susipažino su pasaulio pažinimo vadovėlių „Raktas“ autore Rita Makarskaite-Petkevičiene. Vaikai labai džiaugėsi apdovanojimais- Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus diplomais, organizatorių ir rėmėjų dovanomis, įžymių gamtininkų autografais, o svarbiausia patyrė daugiau džiaugsmo, kuris toliau skatins norą domėtis, smalsauti, tobulėti bei kurti vertybines gamtosaugines nuostatas.