Šią rudeniškai spalvingą lapkričio 3 d. Alytaus „Sakalėlio” pradinėje mokykloje lankėsi Prienų švietimo pagalbos tarnybos metodininkės Danguolės Damijonaitytės suburta Prienų rajono pradinių klasių mokytojų grupė, kurios tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi, atrasti naujų idėjų, sužinoti apie mokyklą ir  mokykloje puoselėjamą etninę kultūrą, pamatines tautos vertybes, apie amatus, formalų ir neformalų švietimą. Mokyklos direktorė Virginija Vitunskaitė pristatė mokyklą, mokykloje vykdomas veiklas, edukacines aplinkas, išskyrė mokyklos savitumo bruožus, stiprybes, įtraukaus ugdymo diegimo žingsnius Alytaus „Sakalėlio” pradinėje mokykloje, lankėsi pamokose, stebėjo mokinių ir mokytojų darbą, „sėmėsi” idėjas. Pasiteiravus mokytojų iš Prienų: „ar norėtų ko paklausti?”, jos pasakė, „kad klausimų neturi, džiaugiasi mokykla ir joje vykdoma įdomia, netradicine veikla, išskirtinėmis erdvėmis, puoselėjamomis mokyklos ir etninėmis vertybėmis, kad mokiniai ir mokytojai turi puikias galimybes mokyti(s), augti, būti laimingais drauge.