Akcija ,,Nerūkyk“

Paskutinę mokslo metų dieną 2b klasės mokiniai, vadovaujami pradinių klasių mokytojos metodininkės Linos Vaitkevičienės, surengė akciją ,,Nerūkyk“, skirtą pasaulinei nerūkymo dienai paminėti. Iš pat ryto, nešini pilna pintine obuolių, vaikai patraukė iš mokyklos link pėsčiųjų sveikatingumo tako. Sutikti praeiviai, pakalbinti vaikų, nustebo, nes nežinojo kam skirta rytojaus diena. O kaip vaikai padovanojo po obuolį ir paragino vietoj cigaretės jį suvalgyti, praeiviai nusišypsojo ir dėkojo vaikams ragindami juos niekada į rankas neimti cigaretės. Apsidžiaugėme, nes dauguma sutiktų žmonių sakė, kad nerūko. Tik keletas draugavo su cigaretėmis. Iš vaiko rankos paduotas obuolys jiems primins, kad rūkydamas žmogus daro didelę žalą savo sveikatai. . Džiugu, kad grįžus į mokyklą pintinė liko tuščia. Tikimės, kad sutiktieji žmonės, paraginti vaikų geriau suvalgyti obuolį, o nesurūkyti cigaretę, pamąstys ir tikrai šio įpročio atsisakys.