Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos 24-asis gimtadienis

Sausio 27-ąją Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos bendruomenė šventė 24-ąjį mokyklos gimtadienį. Šventėje dalyvavo garbūs svečiai: mokyklos tarybos pirmininkas Edvardas Bielskis ir pirmininko pavaduotoja Vilma Lingienė, kurie vaikus nudžiugino dovanėlėmis. Į šventę atvyko ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas Donatas Katlauskas, kuris apdovanojo piešinių konkurse „Policininkas vaiko akimis“ prizines vietas laimėjusius „Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinius. 4 b klasės mokinės Ugnės Degutytės darbas buvo pripažintas geriausiu iš Alytaus miesto ir rajono ketvirtokų darbų. Renginio metu sveikinamąjį žodį tarė ir įkvepiančią pasaką mokiniams sekė mokyklos direktorė Virginija Vitunskaitė. Šventiniame koncerte skambėjo mokinių ir mokytojų dainos. Vėliau mokiniai „apkabino“ mokyklą ir paleido į dangų spalvingus balionus su linkėjimais. Mokyklos gimtadienio proga visiems mokyklos mokiniams buvo padovanotos knygelės ir nuostabus spektaklis Alytaus miesto teatre „Medinuko, vardu Pinokis, pamokančios istorijos“.