Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokiniai – Šviečiamosios gyvulininkystės programos prizininkai

Alytaus ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos mokiniai, vadovaujami vyresniosios pradinių klasės mokytojos mokytojos Vilmos Žilionienės, antrus metus dalyvavo Šviečiamosios gyvulininkystės programoje.

Programos LEADER ir žemdirbių mokymo metodikos centro kartu su Žemės ūkio ministerija parengtos ir įgyvendintos Šviečiamosios gyvulininkystės programos tikslas buvo papasakoti vaikams apie ūkiuose auginamus gyvulius ir paukščius, jų svarbą ir duodamą naudą žmogui. Programoje galėjo dalyvauti ikimokyklinio amžiaus, 1–4 ir 5–8 klasių vaikai iš visos Lietuvos.

Baigiantis programos įgyvendinimui ir siekiant išsiaiškinti, kas buvo aktyviausi programos dalyviai, paskelbtas dalyvių kūrybinių darbų konkursas „Gyvulininkystė ir MES“. Iš keturiasdešimtiems konkursui pateiktų projektų buvo atrinkta penkiolika geriausių – po penkis iš kiekvienos amžiaus grupės. Konkurso nominantai š. m. spalio 2 dieną buvo pakviesti į baigiamąjį iškilmingą renginį Raudondvario dvare.  Alytaus ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos mokiniai 1–4 klasių kategorijoje laimėjo pirmąją vietą!

Mokiniai grįžo į namus su gausiomis Šviečiamosios gyvulininkystės programos dovanomis ir puikiais įspūdžiais.

Viliamės, kad Šviečiamoji gyvulininkystės programa tęsis ir toliau, nes ir mokiniams, ir mokytojams tai buvo neįkainojama patirtis.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vilma Žilionienė