Menu Close

Amatų, dainų ir šokių šventė

Birželio 6 d. Alytaus „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje vyko amatų, šokių ir dainų šventė, pažymėjusi vasaros pradžią ir mokslo metų pabaigą. Penkiasdešimčiai ketvirtokų tai buvo paskutinė šventė „Sakalėlio“ mokykloje, juos sveikino mokyklos direktorė Virginija Vitunskaitė, o laimingo skrydžio „sakaliukams“ linkėjo Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė. Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų kvartetas dovanojo mokyklos bendruomenei savo kūrinius (vadovas R. Jočys).

Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla puoselėja etnokultūrą, todėl šventės metu veikė amatų kiemeliai. Austi, siūti, gaminti juvelyrikos, keramikos gaminius mokė Alytaus dailiųjų amatų mokyklos mokytojos. „Sakalėlio“ mokyklos pedagogai organizavo vėlimo iš vilnos, audimo, gamybos iš birių produktų kūrybines veiklas, sporto rungčių užsiėmimus. Visi susirinkusieji galėjo išbandyti pasirinktą amatą, pasigaminti sau papuošalą, paukštį lauko dekoracijai, išsiausti juostelę ir kt. Mokyklos direktorė įteikė padėkas mokinių tėvams, kurie prisideda prie etnokultūrinio ugdymo, padeda mokytojoms organizacinėse veiklose ir mokyklos puoselėjime.

Šventės metu skambėjo muzikos mokytojos Redos ir šokio mokytojos Vilijos parinktos ir jų mokinių atliekamos dainos: „Lėk, sakalėli“, „Mokyklos istorija“, atlikta su fleitomis, „Mamai“, „Tėčiui“, „Tariam sudie“ bei šokiai: „Malūnėlis“, „Ne paskutinis suktinis“, „Pabendraukim“, o galiausiai šventę vainikavo ketvirtokų valsas.

Dėkojame mokyklos bendruomenei už šventės organizavimą, mokinių paruošimą, svečiams, apsilankiusiems amatų, muzikos ir šokio šventėje.

Administracija

Skip to content