„Atverk duris į sėkmingai dirbančių tėvelių darbovietes“

Vykdant novatoriško verslumo programą ,,Atverk duris į sėkmingai dirbančių tėvelių darbovietes“ mūsų mokykloje tikslas: profesinis orientavimas, kaip parengti atžalą gyvenimui, padėti pasirinkti profesiją. Kitokios pamokos gali būti ne tik mokykloje-juk įdomiau mamos ar tėčio darbe. Kodėl ne? Šių metų lapkričio 18 dieną, penktadienį 2c klasės mokinius į savo darbo vietą  pakvietė Gustės Šukevičiūtės tėvelis – Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną Kaune, kur visi dalyvavo atvirų durų dienos renginyje. Vaikai sužinojo apie karininko-inžinieriaus darbą, pamatė daug įvairiausios karinės technikos, sudėtingos inžinerinės įrangos, ginkluotės ir, kad batalione veikia vienintelis Baltijos valstybėse pontoninis parkas. Galėjo prisiliesti ir geriau apžiūrėti įvairius ginklus, smagu buvo važiuoti su tankais, valdyti išminuotojų robotą, pabūti minų lauke  ir karinėse mašinose, suteikti pirmąją  pagalbą, tvarkingai žygiuoti būryje ir netgi paragauti kareiviškos košės, o svarbiausia  pajusti ką reiškia būti Lietuvos karininku ir ginti savo šalį. Tokia išvyka į tėvų darbovietes yra patrauklus ir įdomus būdas pažinti, išmokti, susidomėti.

2c klasė dėkoja Gustės tėveliui ir mamytei už įdomią ir prasmingą ekskursiją. O kaip sekėsi būti kariūnais, kelionės pabaigoje mokiniai aptarė ir dalinosi įspūdžiais kavinėje „McDonald’s.