Menu Close

Finansinio raštingumo ir „Lietuvos Junior Achievement“ mokyklų tinklo lyderiai

Alytaus Jotvingių gimnazijoje 2024 m. birželio 17 d. vyko „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) mokyklų tinklo pagerbimo šventė, kurios metu buvo apdovanotos mokyklos, kurios 3 ir daugiau metų įgyvendina LJA programas bei aktyviai dalyvauja LJA kvalifikacijos, edukacinių patirčių renginiuose.

„Lietuvos Junior Achievement“ direktorė Andželika Rusteikienė padėkojo už aktyvumą finansinio raštingumo srityje, už aktyvumą dalyvaujant LJA veikloje mokykloms, mokyklų mokiniams, mokytojams, vadovams, kartu su Alytaus miesto meru Nerijumi Cesiuliu įteikė bendradarbiavimą simbolizuojančias lenteles, linkėjo stiprinti mokytojų, mokinių aktyvumą LJA tinkle, antreprenerystę ir „kurti ateitį drauge”.

 

Skip to content