Finansinio raštingumo šventė „Taupuko akademija“

Lapkričio 28 d. mokykloje vyko finansinio raštingumo šventė „Taupuko akademija“, kurioje dalyvavo trečių klasių mokiniai iš Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos, Dainavos progimnazijos, „Volungės“ progimnazijos, Senamiesčio ir „Sakalėlio“ pradinių mokyklų.  Mokėti atsakingai leisti pinigus reikia mokytis jau nuo vaikystės. Šventės sumanytojos ir organizatorės  mokytojos Asta Lesvinčiūnaitė, Laima Aleknavičienė, Jolanta Janavičiūtė ir Reda Vokietaitienė mokinių komandas  pakvietė pažinti senolių išmintį spėjant mįsles, atrenkant patarles apie taupumą. Tai pat dalyviai atliko užduotis apie pinigų istoriją, Europos šalių valiutas, padarė planą kaip leidžia savo dienpinigius, žaidė tikimybių ir greitos reakcijos žaidimus. Pabaigoje komandos išrinko , kurios veiklos jiems labiausiai patiko ir kiekvienas šventės dalyvis parašė mintį apie taupumą.  Alytaus trečiokai yra labai sumanūs, daug žino apie pinigus ir taupymo naudą.