Išvyka į Druskininkus ir Merkinę

2 a ir 2 b klasių mokiniai su mokytojomis ir dviem mamytėmis svečiavosi Druskos studijoje. Čia ponia Druskienė mums papasakojo apie lietuvišką druską ir jos gydomąją galią. Vaikus nustebino druskos ruda spalva ir, kad šios druskos negalima dėti į maistą. Po to visi dalyvavome kūrybinėse dirbtuvėse – iš sūrios tešlos lipdėme gražiausius darbelius, su dildėmis skaptavome druskos skulptūrėles. Pasigrožėję iš krosnies ištrauktais mūsų kūriniais, padėkojome Studijos šeimininkams už įdomią patirtį ir išvykome į Merkinę. Merkinės lankytojų centre susipažinome su senoviniais daiktais, pažiūrėjome filmuką apie ledynmetį, kuris slinko per Lietuvą ir paliko daug riedulių ir upių vagų. Taip pat apžiūrėjome fotografijų parodą „Cirkas“. Parodų salėje centro darbuotojas atskleidė triukų fotografavimo paslaptis. Nors visą kelionę mus lydėjo apsiniaukęs dangus ir lietutis, mes neliūdėjome. Parsivežėme į namus daug darbelių, lauktuvių ir naujų įspūdžių.