Judrioji savaitė

Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Judrioji savaitė, kurios tikslas – raginti žmones daugiau judėti, sveikiau gyventi ir sportuoti. Visą šią savaitę Alytaus „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje vyko Europos judriosios savaitės renginiai: mankšta ir šokiai (skambant muzikai, kiekvienas galėjo pajudėti šokių ritmu), paspirtukų ir riedžių varžybos bei „Linksmosios estafetės“ (vyko įvairios linksmos rungtys). Mokiniai bei mokytojai dalyvaudami Judriosios savaitės renginiuose daug sužinojo apie tai, kaip yra svarbu ne tik judėti, sveikai maitintis, tinkamai leisti laisvalaikį, bet ir būti atsakingiems už savo ir aplinkinių žmonių sveikatą. Mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir paskatinamomis dovanėlėmis. Ši savaitė labai patiko visai mokyklos bendruomenei!..