Menu Close

Kalėdinė dvasia plazdena “Sakalėlio” mokykloje. 

Štai kaip kalėdinė dvasia plazdena “Sakalėlio” mokykloje. 

Alytaus ,,Sakalėlio” pradinė mokykla vienintelė Alytuje etninės kultūros kryptį pasirinkusi mokykla – puoselėja etnines tradicijas, pažymi etnines šventes, ugdo mokinių tautiškumą, etninį-estetinį skonį, moko amatų, saugo tautos, valstybės istorinį palikimą.
Konkurso ,,Kalėdinė dvasia mano mokykloje” idėja – įprasminti Mokyklų bendruomenių metus skatinant nuoširdų, atvirą bendravimą ir bendradarbiavimą, siekiant išlaikyti etninės kultūros puošybos elementus bei prisiminti, kaip adventinį laikotarpį, Kalėdas švęsdavo mūsų protėviai, kokios buvo vertybės ir kodėl mums jos svarbios šiandien. Mokyklos interjerą ir eksterjerą puošia mokinių, mokytojų darbai iš šiaudų, vytelių, veltinio bei keramikos.
Mokiniai ir mokytojai iniciatyvos ėmėsi su džiaugsmu, jautėsi šventinė dvasia, vyravo šiltas mikroklimatas.“
Skip to content