Menu Close

Kalėdinė vakaronė 3c klasėje

„Už girių girių ugnelė degė, Ei, Kalėda, Kalėda“,- šia daina gruodžio 19-osios šventinį vakarą pradėjo 3 c klasės mokiniai ir jų mokytoja Veneta. Į vakaronę susirinkę svečiai buvo supažindinti su  Advento- Kalėdų papročiais, tradicijomis, sužinojo ką simbolizuoja Adventinis vainikas. Adventas- tai rimties, susikaupimo metas, tačiau kartu tai ne tik Išganytojo laukimo laikas, bet ir metas, kai galima burtis, sužinoti likimą. Todėl visi traukė riešutus- būrėsi gyvens poroje, ar liekoje, žaidė žaidimus. Po Advento atkeliauja šventos Kalėdos- senas šaknis turinti žiemos saulėgrįžos, saulės sugrįžimo šventė. Su ja pasirodo ir Kalėdų Senelis. Jis, nešinas dovanomis, atskubėjo ir pas trečiokus. Kartu su Seneliu siausti smagu buvo ne tik vaikams, bet ir svečiams! Išlydėję senelį, niekas į namus neskubėjo- vaišinosi, šurmuliavo, aptarė šventę.

3c klasės bendruomenė visiems linki, kad Kūčių vakaro šviesa sušildytų ir sujungtų širdis, o Kalėdų rytas dovanotų džiaugsmą, viltį, ramybę. Būkite laimingi!

Skip to content