Konkursas–paroda „Mano kalėdinis žaisliukas“

Sausio 6 d. baigėsi konkursas-paroda ,,Mano kalėdinis žaisliukas“. Savo kalėdinius stebuklus iš gamtinės medžiagos ir natūralaus pluošto sukūrė net 123 mokiniai iš skirtingų mokyklų. Skelbiame konkurso laureatus. Laimėtojams prizus ir padėkas  pristatysime į Jūsų mokyklos raštinę sausio 25 d.  Visiems dalyviams išsiųsime elektronines padėkas.

Ačiū už kūrybingą ir aktyvų dalyvavimą.

1-2 kl. kategorijoje:

1 vieta – Alytaus Panemunės progimnazijos 2b klasės mokiniui Jonui Marcinkevičiui. Mokytoja Jolanta Majauskienė.

2 vieta – Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos 2b klasės mokinei Radvilei Jakaitytei. Mokytoja Jolanta Janavičiūtė.

3 vieta – Alytaus ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos 1a klasės mokinei Saulei Dabravolskaitei. Mokytoja Gitana Urbelionienė.

3-4 kl. kategorijoje:

1 vieta – Alytaus Vidzgirio progimnazijos 3b klasės mokinei Liepai Večkytei.  Mokytoja Diana Marculevičė.

2 vieta – Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio 4b klasės mokinei Saulei Vaitkevičiūtei. Mokytoja Amanda Truncė.

3 vieta – Alytaus Dainavos progimnazijos 4b klasės mokinei Luknei Kurševičiūtei. Mokytoja Gitana Baranauskienė.