Meno darbų konkursas ,,Ką pasakoja senosios pirkios langinės?“

Alytaus ,,Sakalėlio“ pradinės  mokyklos mokytojos Gražina Gurnevičienė, Gitana Urbelionienė ir Dzūkijos aktyvių tėvų bendruomenė organizavo miesto pradinių klasių mokinių virtualų meno darbų  konkursą ,,Ką pasakoja senosios pirkios langinės?“. Mokiniai  konkursui pateikė įvairiomis priemonėmis sukurtas langines. Mokyklos direktorės įsakymu patvirtinta vertinimo komisija atidžiai peržiūrėjo visus darbus  ir juos įvertino diplomais, padėkomis ir knygomis.

Meninių darbų konkurse 1 klasių mokinių grupėje pirmą vietą laimėjo Viltė Vaicekevičiūtė , ,,Piliakalnio“ progimnazijos mokinė (mokytoja Vilma Steniukynienė). Antrą vietą – Goda Bagdanavičiūtė, ,,Piliakalnio“ progimnazijos mokinė (mokytoja  Vilma Steniukynienė), trečią vietą – Ugnė Šermukšnytė ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos  mokinė (mokytoja Asta Lesvinčiūnaitė). Specialųjį organizatorių apdovanojimą pelnė pirmokas Kristupas Kavaliauskas, ,,Piliakalnio“ progimnazijos mokinys (mokytoja Vilma Steniukynienė).

2  klasių mokinių grupėje pirmą vietą laimėjo Urtė Surdokaitė, Senamiesčio pradinės mokyklos mokinė (mokytoja Gražina Zmitrulevičienė). Antrą vietą – Gabija Radzevičiūtė, ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinė (mokytoja Lijana Gudaitienė) .Trečią vietą – Emilija Gliaubičiūtė, Dainavos progimnazijos mokinė (mokytoja Gitana Baranauskienė).

3  klasių mokinių grupėje pirmą vietą laimėjo Andra Navickaitė, ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinė (mokytoja Irena Matulevičiūtė). Antrą vietą – Danielius Asakavičius, ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinys, trečią vietą – Olga Dyachenko, ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinė (mokytoja Vilma Žilionienė).

4  klasių mokinių grupėje pirmą vietą laimėjo Germantas Gurskas, ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinys (mokytoja Jolanta Janavičiūtė). Antrą vietą – Guoda Aleknavičiūtė, ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinė (mokytoja Jurgita Dabravolskienė), trečią vietą – Rapolas Bubnys, ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinys (mokytoja Jolanta Janavičiūtė).

Visi kiti mokiniai, pateikę konkursui kūrybinius darbus, buvo apdovanoti padėkomis.

Sveikiname konkurso laimėtojus ir labai džiaugiamės aktyviu pradinių klasių mokinių dalyvavimu. Dėkojame visoms mokytojoms ir tėveliams, paskatinusiems mokinius dalyvauti konkurse, puoselėjant etninės kultūros tradicijas. Taip pat džiaugiamės Dzūkijos aktyvių tėvų bendruomene, parėmusia dovanėlėmis šio konkurso laimėtojus.

Gražina Gurnevičienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja,

Gitana Urbelionienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja.