Metodinė – edukacinė diena Kėdainiuose

Balandžio 24 dieną Alytaus „Sakalėlio” pradinės mokyklos bendruomenė išvyko metodinę-edukacinę dieną tobulintis netradicinėje aplinkoje Kėdainiuose. Žavėjo Kėdainių senamiestis, architektūra, paminklai, istorija, Kėdainių krašto muziejus, Šviesioji gimnazija, sinagoga, bažnyčios, rašytojo Česlovo Milošo gimtinė ir Isos slėnis; žydų tradicinių patiekalų degustacija.
Kėdainių švietimo tarnybos direktorius Henrikas Vaicekauskas pravedė „Keturių idėjų šiuolaikiniam mokytojui“ pamoką, kurioje, anot direktoriaus, „nupūtė dulkes nuo to, ką jau žinome“ …, o gal tik klausydami sužinojome ar apmąstėme.
Tai ypatingai išgyventa diena, kurioje daug įžvalgų, istorijos, pilietiškumo, asmeninių kompetencijų ir atradimų pamokų … Prasmingas laikas ir žinios – naujas startas kiekvienam bendruomenės nariui tobulėti ir siekti kokybiškų ir efektyvių pokyčių mokant ir auklėjant mokinius.