Mokyklos trečių klasių mokinių darbų paroda „Keturi metų laikai”

,,Garsas ir Spalva susižavėję žiūrėjo vienas į kitą. Pirmoji prakalbo Spalva:
– Man labai patiko su tavimi žaisti, prisiminti žiemą ir vasarą, nerti į sniego pusnį, šokinėti per šiltas lietaus balutes. Buvo taip gera, kad aš tave norėčiau pakviesti į spalvų karalystę!” Šiais žodžiais kovo 3 d. vakarą Alytaus ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Reda Voketaitienė jau aštuntąjį kartą pakvietė trečiokus, jų tėvelius ir kitus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos lankytojus į parodą pagal kompozitoriaus Antonijaus Vivaldžio muziką „Keturių metų laikai”. Šiais metais trečiokai per integruotas dailės ir technologijų bei muzikos pamokas kartu su mokytojomis V.Žilioniene, J.Janavičiūte, G.Gurevičiene bei muzikos mokytoja R.Voketaitiene, klausydamiesi A.Vivaldžio muzikos „Keturi metų laikai”, įvairiomis technikomis kūrė skirtingų metų laikų medžius. Mokiniai savo darbais atskleidė muzikos ir dailės tarpusavio ryšį. Visą kovo mėnesį kviečiame į Jurgio Kunčino viešąją biblioteką pasigrožėti Alytaus „Sakalėlio” pradinės mokyklos trečiokų darbų paroda!