Netradicinė tikybos pamoka

Lapkričio 20 dieną buvo švenčiami Šv. Elzbietos atlaidai (Ji yra antroji mūsų parapijos globėja).

Ne vienam šiandienos žmogui kyla klausimas, kaip galima tapti šventam ir kas apskritai yra šventumas. Pasidalinti apie Šventąją Elzbietą maloniai sutiko Elzbietietė sesė Emanuelė, jai talkino tikybos mokytojos ir keletas mokinių. Šv. Elzbietos kelias į šventumą buvo paprastas, pasireiškiantis kasdienybėje. Ji gyveno Dievo ir artimo meile, trokšdama susitapatinti su vargšais, kad tik laimėtų Dievą – didžiausią atlygį. Nors pati Elzbieta priklausė visuomenės elitui, ji pasirinko nusižeminimo ir paprastumo kelią. Mokiniai ne tik klausėsi jos nuostabios gyvenimo istorijos, bet ir stebėjo vaidinimą apie stebuklingą duonos virtimą rožėmis Elzbietos apsiauste, giedojo giesmes ir vaišinosi Elzbietos duona.