„Pog darbo jir dvanos pluta gardzi“

Kovo dvidešimc trecių būrelis „sakalukų“ iškeliavo  Likiškėlių pagrindzinėn mokyklon, pradzinių klasių švencėn „ Navatni dzūkeliai“. Juos mokyklos gaspadoriai pasciko trankiu polkuci. Pasakoriai Aras Balčius (2b), Viktorija Šuliauskaitė (1c), Rugilė Kliokytė (3a), (mokytojos  Lina Vaitkevičienė ir  Veneta Baliukonienė) dzūkiškai paporino pasakas apiej veršukų, drūtų tabokų, sakmį apiej išsriuobtų balų. Labai gražiai dzūkiškas dainelas pagiedoj „Sakalėlio“ folkloro ansamblio giedorkos (1-3 kl.) ( Vadovė Reda Vokietaitienė). Pabaigon gaspadorkos visiemi gražai padėkavojo ir inteikė baronkų. Ainanc namo ir valganc visi dalyviai vis dzyvinos, kad tokių gardzių baronkų dar nigdzi nevalgį. Galėc praudų seni žmonės sako: „Pog darbo jir dvanos pluta gardzi“.