Menu Close

Renginys „Atradimų sodas“

Mokiniai, užsiimdami įvairia veikla lauke, turi galimybę pamatyti, išbandyti praktiškai tai, apie ką jie mokosi klasėje. Praktinio užsiėmimo „Atradimų sodas” idėja buvo padėti vaikams įsisąmoninti prielinksnių bei gamtos, socialinio ugdymo sąvokų reikšmes. Renginys vyko gegužės 28 d. Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos kieme. Užsiėmime dalyvavo Drevinuko mokyklos – darželio bei Dzūkijos mokyklos komandos. Praktiškai tyrinėjome, analizavome aplinką, žaidėme sportinius bei ergoterapinius žaidimus, o visą veiklą vainikavo muzikos terapijos užsiėmimas. Komandų dalyviai patobulino komunikacinius, pažinimo, kūrybiškumo įgūdžius. Visų dalyvavusių “Sakalėlio” mokyklos mokinių vardu dėkoju svečiams ir kolegoms už puikią energingą nuotaiką, geranoriškumą ir draugystę, o Alytaus bendruomenės centrui – už muzikinius instrumentus. Buvo puiki galimybė pritaikyti “ERASMUS” projekto patirtį.

Specialioji pedagogė Renata Danevičienė

Skip to content