“Savaitė BE PATYČIŲ”

Mūsų mokykloje kovo mėn. 14 – 18 d. vyko „Savaitė BE PATYČIŲ“ – tai akcija, kuri suburia vaikus ir suaugusiuosius, neabejingus vaikų problemoms. “Savaitės be patyčių” metu buvo organizuojami patyčių prevencijai skirti užsiėmimai: pokalbiai tema „Kaip turėčiau elgtis, kad draugas neverktų“, mokiniai žiūrėjo ir aptarė filmus apie patyčias, nagrinėjo įvairias patyčių situacijas, taip pat vaikai sunešė nuotraukas parodai  “Padovanok draugui šypseną“, jas kabinome mokyklos stende, kuris džiuginio kiekvieną praeinantį pro šalį. Be to kiekviena klasė sukūrė po linksmąjį vagonėlį, kuriuos sujungus gavome traukinuką, kuriam labai tiko pavadinimas “Be patyčių – gyvenimas gražesnis”. Šią savaitė taipogi vyko “Spalvų savaitė”, kuri savo spalvomis praskaidrino visų nuotaikas. Pirmąją savaitės dieną visa mokykla švietė geltona spalva. Antradienį žalia spalva priminė ateinantį pavasarį. Trečiadienį visi raudonavo. Ketvirtadienį vyravo violetinė spalva. Penktadienį patikimumą, ramybę ir išmintį skleidė mėlyna bei balta spalva.