Smagu bendrauti angliškai

Šių metų balandžio 17 d. Alytaus Vidzgirio pagrindinėje mokykloje vyko miesto ketvirtų klasių mokinių anglų kalbos konkursas „I can speak English“. Jame dalyvavo keturios ketvirtų klasių komandos: „Drevinuko“ mokyklos – darželio „Smarties“ komanda, Vidzgirio pagrindinės mokyklos – „Super stars“, ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos – „English Club“, ir Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos – „Explorers“. Konkurso metu, vertinamos buvo penkios užduotys: prisistatymas, klausymas, gramatika, kalbos suvokimo užduotis ir muzikinė skanduotė. Visų komandų prisistatymai buvo labai ydomūs ir išskirtiniai. Komandinio darbo ir anglų kalbos žinių dėka, pateiktas užduotis mokiniai atliko labai noriai ir kūrybiškai. Ypač daug dėmesio sulaukė paskutinė, skanduotės, užduotis. Pagal gautą tekstą ir išsirinktus instrumentus, kiekvienos komandos nariai linksmai atliko skanduotes anglų kalba. Kol komisija skaičiavo rezultatus, dainą ,,Shape of you’’ atliko 8b klasės mokiniai, o dalyviai rašė atsiliepimus apie renginį. Trečiąja vieta viktorinoje pasidalino dvi komandos: Vidzgirio pagrindinės mokyklos komanda „Super stars“ ir Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos komanda ,,Explorers”. Antrąją vietą užėmė „Drevinuko“ mokyklos-darželio komanda ,,Smarties”. Pirmąją vietą pelnė ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos komanda ,,English club”. Jaukios aplinkos ir puikios atmosferos dėka, mokiniai puikiai praleido laiką bei pasidžiaugę laimėtais apdovanojimais nusifotografavo atminčiai.