Šviečiamoji gyvulininkystės programa ,,Augink, rūpinkis, mylėk”.

,,Sakalėlio” pradinės mokyklos mokiniai džiaugiasi jau antrą kartą galėdami dalyvauti Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje ,,Augink, rūpinkis, mylėk”. Jau rugsėjo 1 d. 4c klasės mokinių klasėje laukė dovanos – žali sporto krepšeliai. Mokiniams labai patiko ir pratybų sąsiuviniai, kuriuose pateikta daug įdomių užduočių apie naminius gyvulius, taip pat video filmukai. II b klasės mokiniai, peržiūrėję filmukus, pagamino nuostabių popierinių avyčių. Mokiniai žino, kad, dalyvaudami šioje programoje, turės galimybę lankytis įvairiuose ūkiuose.

Spalio 2 d. rytą trisdešimt ,,Sakalėlio” pradinės mokyklos ketvirtokų lankėsi Augų ūkyje, Didžiasalio kaime. Į šią pažintinę kelionę mokiniai vyko nemokamai, ją dovanojo Šviečiamoji gyvulininkystės programa. Ūkyje mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,Sūrio kelias”, patys sviestamušėje mušė sviestą, apžiūrėjo visą ūkį, pasimokė melžti medinę karvytę, grožėjosi žirgais, rinko kiaušinukus iš vištidės, susidraugavo su kalakutų šeimyna. Vėliau ragavo sumuštinių su savo pačių muštu sviestu ir sūriu. Neužmiršo vaikai ir lauktuvių į namus parvežti – kiekvienas išsirinko sūrį pagal savo skonį.