Vaikystės spalvos

Nors ir atostogų metas, du mūsų mokyklos mokiniai- Dominykas Pilvelis (1c kl., mokytoja Veneta Baliukonienė) ir Austėja Urbanavičiūtė (3b kl., mokytoja Irena Matulevičiūtė)- balandžio 4-ąją vyko į Lazdijus, tarptautinį pradinių klasių mokinių raiškiojo žodžio konkursą „Vaikystės spalvos“. Šio konkurso pagrindinis tikslas- ugdyti meilę ir pagarbą lietuviškam žodžiui. Nors diplomų ir neiškovojo, tačiau abu dalyviai pasirodė puikiai: klausytojams deklamavo ir pasakojo aiškiai, įtikinamai, emocionaliai. Jie buvo apdovanoti Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais, apyrankėmis, o Austėja dar gavo specialųjį prizą. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo jaunaisiais skaitovais!