Viešnagė pas bitininkus  „Avilio“  sodyboje

Šiais mokslo metais 2c klasės mokiniai susipažįsta su įvairiais senaisiais amatais etnokultūros būrelyje. Mokiniai su mokytoja  spalio 19 dieną viešėjo Radžiūnų  kaime įsikūrusioje bitininkų Jūratės ir Vilmanto Biesevičių  sodyboje, kuri daugeliui susidomėjusių bitėmis, šių nuostabių vabzdžių gyvenimo būdu tampa atradimu. Čia vaikai dalyvavo  edukacinėje programoje „Pasibičiuliaukim“ .Sodyboje jie susipažino su bičių pasauliu, liejo žvakeles iš tikro, kvepiančio vaško, kepė meduolius ir dalyvavo šmaikščioje „AVILIO“ viktorinoje, žaidė žaidimą „Spiečius“. Dar „bičiuliškai“ vaišinosi žolelių arbata ir trupininiu pyragu su mėlynėmis.  Mokiniai sužinojo, kad bitininko gyvenimas šalia bitelių- džiaugsmas, o vaišintis jų gėrybėmis- ir sveikata, o šaltuoju metų laiku, kai ilgimasi ne tik vasarą menančių kvapų, bet ir šilumos, šviesos, žvakelių liejimas itin maloniai atpalaiduoja, leidžia pailsėti.