1 a klasės mokiniai baigė ekologijos projektą, kuris klasę praturtino naujais daiktais

1 a klasės bendruomenė baigė ekologinį projektą „Baldai iš plastikinių butelių mokinių laisvalaikio ir žaidimų kampeliui“. 2016 metų rugsėjo mėnesį klasės mokytoja Asta Lesvinčiūnaitė parašė paraišką ir pateikė idėją klasės mokiniams ir jų tėveliams. Kai 2017 metų vasario mėnesį gavome  Alytaus miesto savivaldybės aplinkosaugos skyriaus 200 eurų finansavimą labai apsidžiaugėme ir padarėme daug naudingų darbų. Mokiniai susipažino su plastiko nauda ir žala. Kartu su tėveliais padarė įdomius pranešimus, kurie eksponuojami mokyklos koridoriuje. Taip pat su mokytoja tyrinėjo plastiko savybes atlikdami kaitinimo, stebėjimo per mikroskopą užduotis. Labai patiko kurti drugelius, kurių pagrindu irgi tapo plastikinio butelio atraiža. O labiausiai džiugina iš plastikinių butelių pagaminti pufai, kurie yra lengvi. Pufus vaikai gali dėlioti, nešti, statyti, naudojant juos smagu mokytis ir žaisti.