2 a klasės mokiniai susitiko su Alytaus baikeriais

2 a klasės mokinio Augusto mamytė Inga Kajokienė pakvietė mokinius į Dainų slėnį. Čia labai įdomiai papasakojo apie motociklo istoriją, parodė įvairių iliustracijų, nuo motociklo atsiradimo iki koks bus ateityje. Klausydami, žiūrėdami ir diskutuodami, vaikai vis nejučiomis žvilgtelėdavo į keliukus, atidžiai klausė garsų, nes žinojo, kad pas juos vyksta Alytaus baikerių klubo  COPPER HEART MC (Varinė širdis) nariai. Po kiek laiko griausmingai atvavažiavo žvilgantys motociklai su savo šeimininkais. Į susitikimą su mokiniais savo draugus pasikvietė Augusto senelis Romualdas Kajokas. Baikeriai papasakojo daug įdomių dalykų, vaikai uždavė įvairius klausimus. Visi liko nustebę, kad baikeriai yra labai rimti, atsakingi, išmintingi, pareigingi žmonės, kurie rūpinasi ne tik savimi, bet ir dalyvauja visokiose gerumo akcijose, renginiuose, saugiai elgiasi keliuose. Po įdomaus pokalbio vaikai galėjo pasigėrėti iš arti galingais motociklais, pasėdėti juose. Už įdomius klausimus ir gražų bendravimą vaikams baikeriai atvežė saldžių dovanų. Ačiū Augusto mamytei ir seneliui už nuostabią patirtį ir geras emocijas.