Mokslo metų baigiamoji šventė

Alytaus ,,Sakalėlio’’ pradinei mokyklai švenčiant 25 – uosius metus, šių metų gegužės 30 dieną, saulėtą pavakarę vyko ne tik tradicinė mokslo metų, muzikos, šokio ir amatų šventė, bet ir atsisveikinimas su ketvirtokais. Susirinkusieji stebėjo mokinių pasirodymus, klausėsi gražios muzikos, sugalvoję svajones leido balionus į dangų.

Šventėje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė, atvyko garbingi svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo narys Robertas Šarknickas, Aleksandro Stulginskio universiteto docentas, Lietuvių etninės kultūros draugijos Kauno teritorinio padalinio pirmininkas Romualdas Povilaitis, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Saulius Janulevičius, Alytaus švietimo įstaigų atstovai, mokyklos tarybos nariai. Atvykstančius į šventę linksmino kaimiškos muzikos kapela ,,Ūdra‘‘ (vadovė Regina Zabitienė), veikė amatų kiemeliai, kuriuose šventės dalyviai galėjo ne tik stebėti Alytaus amatų mokyklos mokytojų ir mokinių demonstruojamus amatus, bet ir juos išbandyti. Didelio dėmesio sulaukė kalvis Andrius Liaukus su kalvystės edukacija. Mokyklos lauko klasėje veikė arbatinė, kurioje šventės dalyviai galėjo atsigaivinti šalta žolelių arbata, paskanauti sausainių. Taip pat veikė sportinių rungčių kiemeliai. Buvo eksponuojama veltų kubų paroda, kurią parengė pradinių klasių mokytoja metodininkė Lijana Gudaitienė. Šventinę programą rengė muzikos mokytoja metodininkė Reda Vokietaitienė, šokio mokytoja metodininkė Vilija Sližauskienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Vaitkevičienė. Džiugu, kad visa mokyklos bendruomenė susitelkė puošiant, kuriant jaukią, patrauklią šventės aplinką ir nuotaiką, smagiai, turiningai praleido laiką kartu.