Antrokų išvykos

Puikiai atlikę diagnostinius testus 2a klasės mokiniai visą savaitę praleido keliaudami. Per savaitę laiko mokinukai aplankė Policijos kinologijos centrą, kuriame vyko edukacinis užsiėmimas apie šunų dresavimą. Teko galimybė pamatyti ir puikiai išdresuotą šunį Endzo. Aplankė  priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Kalbėdamiesi su gaisrininkais suprato, kokie iššūkiai jų laukia darbe kiekvieną dieną. Savaitės viduryje antrokai apsilankė J.Kunčino bibliotekos „Jaunimo erdvėse“. „Tik dabar supratau, kad bibliotekoje gali būti taip smagu ir linksma“- pasakojo viena mokinukė. Apsilankė ir ūkininkų sodyboje, kurioje patys melžė karvę, „mušė“ sviestą, spaudė sūrį. Savaitės išvykas vainikavo ekskursijos į Trakus, Merkinę.