Bendras Alytaus ir Didžiosios Britanijos mokyklų projektas įsibėgėja

Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla kartu su kitomis keturiomis Alytaus miesto mokyklomis – Alytaus Senamiesčio pradine mokykla, Šaltinių pagrindine mokykla, Alytaus „Vilties“ mokykla-darželiu, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželiu, bendradarbiaudamos su penkiomis Ekseterio (Exeter, Didžioji Britanija) mokyklomis įgyvendina Europos Sąjungos lėšomis finansuojamo Erasmus+ programos projektą „Inovatyvios, vertybėmis grįstos mokyklos kultūros įtvirtinimas“ („Embedding an innovative values led school culture“).

Š. m. vasario 24 d. – kovo 3 d.  Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos direktorė Virginija Vitunskaitė, muzikos mokytoja metodininkė Reda Vokietaitienė ir pradinių klasių mokytoja Asta Lesvinčiūnaitė, kartu su kitų Alytaus partnerinių mokyklų atstovais, buvo išvykusios į 2-ąjį tarptautinį projekto partnerių susitikimą Ekseteryje (Exeter), Didžiojoje  Britanijoje.

Komandiruotės metu vyko profesionalūs lyderystės mokymai „Vertybėmis grįstas vadovavimas“, kurių metu patobulintos vadovavimo ir profesinių įgūdžių kompetencijos,  aplankytos trys Ekseterio pradinės mokyklos, susipažinta su Didžiosios Britanijos švietimo sistemos ypatumais, įgyta praktinių bei teorinių žinių apie švietimo įstaigos vertybes, jų integravimą į formalųjį ir neformalųjį švietimą, mokyklos gyvenimą, komandines veiklas.

Š. m. birželio mėn. planuojamas 3-asis tarptautinis projekto partnerių susitikimas, o rugsėjo mėn. partnerinių mokyklų mokymai Alytuje.

Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos raštinės vedėja Simona Neveckienė

exeter_alytus_png2