Daugiau kaip 400 antkaklių svajonių šuniukui

Alytaus, Šilalės, Panevėžio, Joniškio, Vilniaus, Šiaulių, Kauno ir kitų Lietuvos miestų vaikai sausio ir vasario mėnesį kūrė antkaklius savo svajonių šuniukams. Kovo pirmąjį savaitgalį jų kūryba eksponuota Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo. Ne visiems dailininkams ar skulptoriams tenka tokia garbė, o vaikams – pavyko! Daugiau kaip 400 antkaklių, pagamintų iš popieriaus, plastilino, odos, numegztų ar suklijuotų, papuoštų gamtos gėrybėmis ir viskuo, ką pašnibždėjo vaikiška fantazija, sugulė parodos stenduose. Vaikų kūrybą vertino tarptautinė komisija: žurnalistas Attila Marton iš Didžiosios Britanijos, Airijos kinologų klubo prezidentas Sean Delmar, Tarptautinės kinologų federacijos atstovė Marie Luna Duran iš Belgijos ir vilnietė technologijų mokytoja Miglė Pilvelytė. Vaikai kūrė antkaklius ne tik pasitelkę fantaziją, bet taip pat pabrėždami, kas svarbu šuniui. Saugių, su didele meile sukurtų antkaklių buvo daugybė, bet saugiausio antkaklio nominaciją laimėjo Emos Matusevičiūtės, Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos 3a klasės mokinės, antkaklis. Sveikiname Emą.

11 doc.