„Draugystės tiltas: Izraelis-Lietuva“

Šiemet Lietuva ir Izraelis mini diplomatinių santykių 25 -erių metų  sukaktį. Šia proga šių metų sausio mėnesį Izraelio valstybės ambasada kartu su Alytaus miesto savivaldybė pakvietė Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklas dalyvauti piešinių konkurse „Draugystės tiltas: Izraelis-Lietuva“. Jame dalyvavo  87 mūsų miesto mokiniai, kuriems talkino 22 dailės mokytojai. Šiuos darbus galite pamatyti Alytaus Jaunimo centre, eksponuojamoje  mokinių piešinių konkurso darbų parodoje. O š.m. kovo 29 d. į Alytų atvykusi Izraelio valstybės delegacija, vadovaujama Izraelio ambasadoriaus pavaduotojos Efrat  Hochstetler, kuri  iškilmingoje apdovanojimų šventėje Alytaus Jaunimo centre  sveikino aktyvius konkurso dalyvius ir įteikė apdovanojimus.

Nugalėtojais tapo: 4–10 M. AMŽIAUS GRUPĖJE

1. Deimantė Saulėnaitė (Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla,2c klasė, 8 m.) Mokytoja Lijana Gudaitienė. Piešinio pavadinimas: „Tegyvuoja Lietuvos ir Izraelio draugystė“
  2. Emilija Miglinaitė (Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla, 3a klasė,9 m.) Mokytoja Gitana Urbelionienė. Piešinio pavadinimas: „Lietuvos ir Izraelio draugystės 25-metis“

O paskatinamuosius  prizus gavo:  Augustė Ražanauskaitė ( Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla,2c klasė 8 m. ) Mokytoja Lijana Gudaitienė. Piešinio pavadinimas: „Draugystės juostos“. Greta Stolytė (Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla,2c klasė, 8 m.) Mokytoja Lijana Gudaitienė. Piešinio pavadinimas „Pastatykime draugystės tiltus“. Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių puikiais pasiekimais šiame konkurse.