Ketvirtokai lankėsi Alytaus regiono gyvūnų globos namuose

4 a klasės mokiniai prieš tris mėnesius sugalvojo padėti beglobiams gyvūnams. Mokiniai pamažu kaupė pinigėlius ir metė į dėžutę „Parama beglobiams gyvūnams“. Čia buvo įdėti pinigėliai, kuriuos užsidirbo per Kaziuko mugę, kuriuos gavo iš tėvelių už gerus darbus, kai kas ir dalį rankpinigių įdėjo. Taip susikaupė 30 €. Nupiešę gražių piešinių su palinkėjimais beglobiams gyvūnams kuo greičiau sutikti gerus šeimininkus, gegužės 30 dieną nuvykome į Alytaus regiono gyvūnų globos namus, kurie įsikūrė Norgeliškių kaime. Pasiklausę pasakojimo apie tai kaip gyvūnai čia patenka, kaip juos darbuotojai prižiūri, pasivaikščiojome po sodybą. Pamatėme, kad dabar gyvūnai gyvena laikinuose narvuose, nes jiems statomas puikus būstas, kur gyvūnams bus sudarytos itin geros sąlygos. Nuostabu ir džiaugsminga buvo sužinoti, kad Emilis Marcinkevičius jau augina prieš du metus paimtą iš prieglaudos šuniuką, taip pat pamatyti, kad čia globojama ir sužeista varna. O smagiausia buvo pavedžioti mažus šuniukus. Visus sujaudino gyvūnų gerumas ir meilumas. Džiaugiamės, kad galime padėti silpnesniems.