Konkurso „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“ nugalėtojai

Š.m. kovo 16 dieną, mūsų mokyklos 4c klasės mokiniai Dovydas Aleksandravičius, Laurynas Čepulis su darbu „5 Eurai“,  Deimantė Saulėnaitė, Emilija Karpavičiūtė su darbu „Ar žinai, ką valgai?“, Gustė Liubamirskaitė, Augustė Ražanauskaitė su darbu „Duonos „grybas““, Nikolas Cipkus ir Gustė Šukevičiūtė su darbu “Ar gali ištirpti gintaras?“ dalyvavo Lietuvos tiriamųjų darbų konkurse „ Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“, Vilniuje. Mūsų ketvirtokai pasistengė, jų darbai  susilaukė didelio dėmesio. Dar gyrė kiti konkurso dalyviai, mokytojai   ir komisijos nariai, įvertindami juos diplomais. O mokinių: Augustės Ražanauskaitės ir  Gustės  Liubamirskaitės  pristatytas  darbas „Duonos „grybas““ gavo aukščiausius komisijos balus ir tapo  nugalėtoju-laureatu.  Visi  labai džiaugėsi  savo  pasiekimais.