„Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“

Mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai: Dovydas Aleksandravičius, Gustė Liubamirskaitė, Augustė Ražanauskaitė ir Povilas Senuta  š.m. vasario 24 dieną, šeštadienį  dalyvavo  Lietuvos  mokinių dalykiniame tiriamųjų darbų  konkurse „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“ Vilniuje. Jį organizavo Lietuvos mokinių neformalaus ugdymo centras ir švietimo ir mokslo ministerija. Mokiniai konkursui turėjo pasirinktinai pateikti  fizinių, biomedicinos, chemijos,  žemės ūkio ir technologijos mokslų sričių tiriamuosius, taikomuosius ir kūrybinius darbus, stebėjimų, mokslinių hipotezių, idėjų, eksperimentų, ateities vizijų aprašymus ir juos pristatyti pranešimu-diskusija su ekspertais ir kitais konkurso dalyviais. Nors mūsų sakaliukai buvo patys  mažiausi konkurso dalyviai, jų  darbai: „Gilės virsmas ąžuolu“(D.Aleksandravičius), „Augalus auginame kitaip“(G.Liubamirskaitė, P.Senuta), „Monetų maudynės“( A.Ražanauskaitė) buvo įvertinti diplomais. O dar   už darbo „ Monetų maudynės“  atskleistą temos aktualumą   Augustei Ražanauskaitei suteikta   nominacija. Dėkojame šiems mokiniams  už kruopštų pasiruošimą, labai dideles pastangas ir  džiaugiamės puikiais mokinių pasiekimais.