Šeimos juosta Lietuvai

Puoselėjant vertybės mokyklos bendruomenėje ir laukiant Lietuvos atkūrimo 100-mečio Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos 3 c klasės mokiniai, jų tėveliai ir seneliai 2017 metų gruodžio mėnesį gavo užduotį iš klasės mokytojos- išausti šimto ir daugiau centimetrų juostą, kuri būtų gražus bendruomenės pagarbos Lietuvai pavyzdys, atminimas šeimai, dzūkų krašto tautinio kostiumo puošmena. Net nebuvo tikėtasi, kad taip gražiai visi įsijungs į šį meninį projektą- nuo mažiausio iki seniausio. O dar įspūdžiais dalinosi ne vienas, kaip patiko. Ir štai šiandien jau Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos erdvėse atidaryta paroda „Šeimos juosta Lietuvai“. Džiaugiamės 3 c klasės bendruomenės kruopščiai atliktais darbais- margaspalvėmis juostomis, gražiais piešiniais ir palinkėjimais mūsų šaliai-Lietuvai.