Medžių puošimo šventė

Mūsų protėviai nuo seno mylėjo, garbino medžius. Kai kuriuos net šventais laikė, prie jų šventes rengė, aukas aukojo. Medis- žmonių bičiulis, todėl, jei eidami pro šalį pakelsite prieš jį ranką, pagalvokit, ar savęs nenuskriausit? Ar dažnai prisimenate medžius, augančius šalia mūsų? Žvelgiame į juos laukdami išsprogstant pirmųjų pumpurų, kaitrią vasaros dieną po jais ieškome pavėsio, rudenį grožimės spalvingais lapais. O tamsiausiu, niūriausiu metų laiku juos net pamirštame. Todėl paskutiniąją lapkričio savaitę visa mokyklos bendruomenė savo namuose rinko vienišas, liūdinčias pirštines, kojinytes, šalikus  ir nešė į mokyklą, kad gruodžio 5 – ąją galėtume pradžiuginti medžius, augančius mokyklos kieme. Tikimės, kad tai bus pirmas džiaugsmą teikiantis žingsnis, skatinantis jais rūpintis. Ačiū visiems, kurie prisidėjo.