„Pati įdomiausia ekskursija”

Taip 4 a klasės mokiniai pavadino kelionę į Kauną. Mokiniai dalyvavo įspūdingoje chemijos pamokoje botanikos sode, kurios metu patys atliko laboratorinius bandymus. Apsilankė drugelių parodoje, kurioje pamatė drugelio vystymosi stadijas, didžiausią naktinį drugelį, galėjo pamatyti juos skrendančius. Puikus oras leido pasidžiaugti nuostabiais botanikos sodo vaizdais. Na, o daugiausia emocijų suteikė “CurioCity”. „CurioCity” – didžiausias Lietuvoje, net 1500 kv. m. ploto, vaikų edukacinis pramogų centras. Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasės suteikė galimybių žaisti, patirti, išmokti, pajausti.