Sutinkant Šv. Kalėdas

Šerkšnotą 14- osios dienos rytą, 21 „Sakalėlio“ mokyklos mokinys su mokytojomis Irena ir Veneta  išvyko į Lietuvos edukologijos universitetą , edukacinį projektą  „Sutinkant Šv. Kalėdas“ . Tai buvo puiki proga susirinkti mokiniams ir mokytojams iš penkiolikos Lietuvos mokyklų -pabendrauti, pasidalyti džiaugsmais . Dalyvius pasveikino rektorius Algirdas gaižutis, dekanė Alvyra  Galkienė, LR Seimo kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Šventę dzūkišku šnektu pradėjo mūsų mokyklos trečiokės Rugilė Kliokytė, Austėja Urbanavičiūtė ir Viltė Baliukonytė. Vėliau  visi dainavo F. Gruber „Tyli naktis“. Kiekvienas mokinys gavo dovanų, vaišinosi kibinais ir saldumynais, o į mokyklos biblioteką parvežė daug knygelių. Apžiūrėję nuostabiąją  Vilniaus eglutę, grįžo namo. Linksmų artėjančių švenčių!