,,Sakaliukų“ komanda – etninės kultūros viktorinos ,,Kalbus kalba, darbus dirba” nugalėtoja!

Kovo 23 dieną Kauno ,,Šilo“ pradinėje mokykloje vyko respublikinė etninės kultūros viktorina ,,Kalbus kalba, darbus dirba”, skirta Tautinio kostiumo metams paminėti.  Joje dalyvavo ir Alytaus ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokiniai. Komandą sudarė Paulina Tamulaitytė (3a), Emilija Miglinaitė (3a), Jogailė Prieskienytė (3a), Emilis Radžiukynas (3a), Vytenis Truncė (3a), Emilija Burneikaitė (3b), Rugilė Vencevičiūtė (4a), Gabija Gudeliauskaitė (4a). Mokiniai prisistatė, minė mįsles, iš atskirų žodžių dėliojo patarles, įvardijo daiktų, skirtų verpimui ir audimui, pavadinimus, dėliojo dėliones bei atsakė į klausimus, susijusius su tautiniu kostiumu. Taip pat gavo 2 nominacijas – už muzikaliausią prisistatymą ir puikų patarlių žinojimą. Mokinius ruošė ir lydėjo muzikos mokytoja metodininkė Reda Vokietaitienė ir vyresnioji pradinių klasių mokytoja Jurgita Dabravolskienė. Džiaugiamės galėdami tobulėti bendraudami ir bendradarbiaudami.